Lietuvai - Belgijos čempionato auksas

Spalio 20-21 d. vykusiame Atvirame Belgijos Blokart čempionate puikiai pasirodė Lietuvos Blokart komanda, kurios narys M. Mizgiris užėmė pirmąją vietą production klasės vidutinio svorio kategorijoje. Šeštadienį dėl silpno vėjo startai nebuvo duodami, o sekmadienį papūtus 6-7 m/s vėjui varžybų dalyviai Ostendės paplūdimyje startavo 3 kartus. Apie vidurdienį vėjas deja aprimo ir organizatoriams bei vairininkams teko tenkintis užimtomis pozicijomis. Dukart finišavęs pirmas ir sykį trečias M.Mizgiris surinko 5 taškus, lygiai tiek, kiek prancūzas S.Howe, tačiau dėl geresnio pirmų vietų santykio lietuvis tapo čempionato nugalėtoju. Kitam Lietuvos komandos nariui T. Žvigaičiui sekėsi irgi gerai- vairininkas liko 6-as tarp 10-ies dalyvių savo svorio kategorijoje.

Organizatorių apžvalga: skaityti (EN)
Rezultatai: žiūrėti
Fotografijos: waltercarels, Karin Buhl