Priedai5.5 kv.m. burė ULTRA LIGHT
Burė, latės, gikas, blokelio botagėlis (whip), šotas, burmaišis2.0 kv.m. burė STORM
Burė, latės, gikas, blokelio botagėlis (whip), šotas, burmaišis.
Rekomenduojame naudoti prie tokio vėjo stiprumo: 
Suaugusiems: 12 m/s ir daugiau
Vaikams: 5-10 m/s

3.0 kv.m. burė STANDARD
Burė, latės, gikas, blokelio botagėlis (whip), šotas, burmaišis.
Rekomenduojame naudoti prie tokio vėjo stiprumo:
Suaugusiems: 7-15 m/s
Vaikams: 3-7 m/s

4.0 kv.m. burė LITE
Burė, latės, gikas, blokelio botagėlis (whip), šotas, burmaišis.
Rekomenduojame naudoti prie tokio vėjo stiprumo:
Suaugusiems: 5-9 m/s
Vaikams: 3-5 m/s
 
Blokart pačiūžos ledui
Pilnas pačiūžų komplektas su spec. lagaminėliu.

Tai pagrindinis priedas Jūsų žiemos sezonui. Nerūdyjančio plieno pačiūžų apatinės briaunos yra preciziškai išpjautos lazeriu, tad skriedami ledu, lengvai pralenksite vėją. Įsistatykite pačiūžas ir Jūsų Blokartas visam žiemos sezonui iš ratuoto galiūno virs ledu skriejančia raketa.

Kokonas

Kokonas arba „Pod‘as" pavers jūsų vėjaratį stilinga, darganoms atsparia, lenktynine mašina į kurią nepatenka drėgmė ir šaltis. Šlapdriba, lietus su vėju, dulkės, purvas - tai bloga priežastis likti namuose. Mažesnis oro pasipriešinimas, geresnis našumas, didesnis komfortas ir progresyvus stilius.


Kokono apsauga
Šis priedas patikimai apsaugos Jūsų kokoną nuo subraižymų ir nusidėvėjimo. Kokono apsauga yra tiesiog užmaunama ir fiksuojama Jūsų vėjaračio priekyje ant kylio. Kokono apsauga yra visuomet yra tarp žemės ir kokono kai draugai apverčia Jūsų vėjaratį ir apsaugo kokoną nuo nemalonių įbrėžimų.
Didžioji šakė su ratu
Be šio priedo neišsiversite buriuodami ant minkštesnio smėlio pajūryje. Su standartiniu Blokart vėjaračio priekiniu ratu praktiškai neįmanoma važiuoti minkštesniu smėliu pajūryje - jis klimpsta. Šis dvigubai platesnis priekinis ratas išspręs Jūsų problemas buriuojant ant minkštesnio smėlio. Su šia šake, pagal vieningos konstrukcijos standartą galima startuoti ir varžybose.
Diskiniai stabdžiai
Komplektas naujo pavyzdžio šakei Stop! Dabar savo vėjaratį sustabdysite žymiai efektyviau. Blokart diskiniai stabdžiai buvo sukurti vėjaračio sulėtinimui ir sustabdymui palengvinti. Dar viena funkcija - parkavimo stabdis.
NEREKOMENDUOJAMA NAUDOTI PAJŪRYJE.

Universalus stabdis
Suprojektuotas vėjaračio stabdymui iki visiško sustojimo. Galima naudoti tiek ant minkšto pagrindo (smėlis, žolė), tiek ant ledo su spec. "nagais" - tiesiog patraukite rankeną į viršų. Idealus priedas turintiems kokoną arba neįgaliesiems.

Lopšys
Pro modelis/nerudijanntis plienas
Su lopšiu Jūsų Blokartas per kelias minutes taps dviviečiu vėjaračiu! Lopšys yra idealus vaikų mokymams, draugų ar šeimos narių pavėžinimui arba porininkui ilgose distancijose.

Tandemas

Tandemas sujungia du vėjaračius tarpusavyje komandinio buriavimo džiaugsmui, taip pat didesniems greičiams ir geresniam našumui pasiekti. Tai puiki buriavimo mokymo priemonė, kadangi mokiniui antrame vėjaratyje nereikia dirbti su vairu, o tiktai su bure. Galima antrąjį Blokartą prisikabinti kaip priekabą be burės.
APS (Anglies pluošto stiebas)
Pagrindis komplektas, pilnas komplektas arba Ultra Carbon (pakietintas) pagrindinis komplektas.
Lenktyninkams. Anglies pluoštas padidina stiebo standumą ir suteikia 3.0, 4.0 ir ypač 5.5 kv.m. burėms optimalias savybes, dėl ko padidėja važiavimo greitis. Norite dar daugiau? Su APS, stiebo suktuku bei universalia atotampa iš savo vėjaračio galėsite išspausti maksimumą!

Sparčioji atotampa
Su sparčiąja atotampa iš vėjo energijos galite išspausti maksimumą. Ši atotampa įgalina Jus preciziškai pagal poreikį keisti burės įtempimą, kas suteikia Jums pranašumą visose buriavimo sąlygose.

 
Stiebo/burės suktukas
Šis priedas skirtas burės darbo efektyvumui didinti. Stiebo/burės suktukas atlaisvina stiebo kišenę burėje, kas sąlygoja efektyvų vendavimą/halzavimą (burės perėjimas į kitą bortą).

 
Vėjarodė
Jeigu pametėte vėjo kryptį ir nebežinote kokiu kampu esate vėjo atžvilgiu, vėjarodė Jums visada parodys iš kur jis pučia (vimpelinio vėjo kryptis).

Pakojai aukštaūgiams

Reikalingas priedas, kuris leidžia ilgakojams/ilgakojėms komfortabiliai išsitiesti savo Blokarte. Jeigu esate 1,90 m. ir daugiau ūgio, šis priedas ženkliai palengvins gyvenimą Jūsų kojoms.
 
Vaikiški pakojai

Šis priedas skirtas mažiesiems vėjaratininkams. 1,30 m. ir mažesnio ūgio vaikams vaikiški šie pakojai užtikrina patogų ir lengvą vėjaračio valdymą.

SKA (Stiebo kišenės apsauga) Dydis: 2 x 1 m
Stiebo kišenės apsauga (SKA) skirta apsaugoti burės stiebo kišenę nuo pratrynimo ar suplėšymo. Juk mes mėgstame parizikuoti ir dažnai tai baigiasi vėjaračio apsivertimu. Kad tai brangiai Jums nekainuotų, ypač važiuojant asfaltu, įsigykite SKA.

Šalmai
Dydžiai: S - L
Spalvos: Matinis juodas ir matinis pilkas
Greitas lakstymas Blokart vėjaračiais yra daug linksmesnis kai visi yra užtikrintai saugūs ir niekas nesusižeidžia. Blokart šalmas patikimai saugo Jūsų minčių variklį.

Saugos diržo paminkštinimas
Dydžiai: S - L
Truputis komforto netrukdo, jeigu Jūs esate azartiškas buriuotojas.

Visoms prekėms yra suteikiama 12 mėnesių gamintojo garantija

Daugiau informacijos - skambinkite tel. +370 618 81957, arba rašykite e-paštu: info@irklakojis.lt 

Komentarai

Populiarūs įrašai