Naujienos

 
  blokart lenktynės lenktyniauti smagublokart lenktynės lenktyniauti smagublokart lenktynės lenktyniauti smagublokart lenktynės lenktyniauti smagublokart lenktynės lenktyniauti smagublokart lenktynės lenktyniauti smagublokart lenktynės lenktyniauti smagublokart lenktynės lenktyniauti smagu
 

2009-03-24
Antrasis 50 km pajūrio Blokart maratonas

Šeštadienį finišavo 2-asis 50 km Blokart maratonas, kurio nugalėtojais lengvasvorių tapo kategorijoje Antano Golubovskio ir Lino Ramanausko komanda "Neringa FM", greičiausias sunkiasvorių kategorijoje buvo Ilgaudas Šeputa iš Klaipėdos. Daugiau - mūsų blog'e. Video reportažas - Sport1 TV: Žiūrėti


2009-03-09
Europos Ice-Blokart čempionate triumfavo lietuviai

LR1 radijo laida "Radio Vilnius: News & Current Affairs" apie čempionatą anglų kalba, transliuota 2009-03-09: Klausytis (atsukti į 19:29)

------

Antrąją čempionato dieną, pučiant 10-12 m/s vėjui įvyko Pirmojo Europos Ice-Blokart čempionato finaliniai važiavimai. Dalyviai kovojo ir su vėju, ir su pūga, ir su savo konkurentais. Europos čempionatas sėkmingai susiklostė Lietuvos atstovams: Europos čempionu lengvasvorių kategorijoje tapo Darius Gerasimavičius-Bitlas, o sunkiasvorių kategorijoje - Algirdas Žižys. Sveikinimai tautiečiams, kurie pranoko estus, britus ir kitus europiečius!
Daugiau info
Detalūs rezultatai (PDF)
Čempionato ataskaita (Lietuvių k., PDF)


2009-02-18
Pirmasis Europos Ice-Blokart čempionatas

Dėl per storo sniego sluoksnio ant Rėkyvos, Pirmasis Europos Ice-Blokart čempionatas perkeliamas iš Šiaulių į Nidą ir įvyks 2009 m. Vasario 20-22 dienomis ant Kuršių marių. Šį renginį organizuoja VšĮ "Irklakojis" ir Lietuvos Blokart komanda.

Pranešimas spaudai (PDF)

Parsisiųsti čempionato Naujienlaiškį Nr.1 (PDF, anglų k.)

Pildyti registracijos formą

Parsisiųsti oficialų čempionato pranešimą (PDF, anglų k.)

Vairininkų (24) registracijos statistika:
Prancūzija - 1
D. Britanija - 1
Vokietija - 1
Olandija - 2
Estija - 3
Latvija - 1
Lietuva - 15
Laisvos vietos - 24


2008-12-17
50 km pajūrio Blokart maratonas

Saulei romantiškai leidžiantis į jūrą finišavo pirmasis 50 km pajūrio Blokart maratonas. Džiugu, kad visi dalyvavusieji įveikė distanciją, kuri dėl mažo ir gūsingo vėjo (SE 6-8 m/s, kurį pastoviai užstodavo apsauginis kopagūbris) buvo sutrumpinta apie 10 km. Skaityti visą straipsnį. Youtube video


2008-12-03
Katalyst katamaranas (Blokart edition)


Karštos naujienos: nuo šiol su Blokart galėsite buriuoti ne tik sausumoje, ant ledo, bet ir ant vandens! Blokart pristato Katalyst katamaraną. Transportuojamas be priekabos, surenkamas be įrankių, valdymas - itin paprastas. Daugiau apie tai - blog'e...


2008-11-17
Atviras Baltijos šalių Blokart vėjaračių čempionatas

Naujienos: Audros sąlygomis įvykusiame Blokart čempionate susirungė geriausi Lietuvos ir Estijos vairininkai. Iš nugalėtojų 12-18 m/s vėjas pareikalavo ištvermės ir geros buriavimo technikos, kad lekiant 40-50 km/h greičiais ant šlapio asfalto pasiektų finišo tiesiąją.
Išsamus reportažas apie čempionatą: Blokart Lietuva Blog'as
Detalūs rezultatai: parsisiųsti
Youtube Video: žiūrėti
Vakarų Ekspreso straipsnis su Foto ir Video: žiūrėti
Delfi TV: žiūrėti
LRT TV: žiūrėti (atsukti iki 1:54:00)
-----------------
Į čempionatą jau užsiregistravo 30 buriuotojų, 6 Blokart vėjaračių vairininkai atvyksta iš Estijos. Dar yra 19 laisvų vietų, neturintiems savo vėjaračių. Registracija tęsiasi iki Lapkričio 15 d. 11 val.

Čempionato naujienlaiškis

Laukiame visų Nidoje!

p.s. Lapričio 15 d. 19 val. KTIC Agilos kultūros centre vyks autorinis V. V. Landsbergio vakaras.

-------------------------

Mielai kviečiame visus prijaučiančius buriavimui sudalyvauti pirmajame atvirame Baltijos šalių Blokart vėjaračių čempionate, kuris įvyks 2008 m. Lapkričio 14-16 dienomis Nidoje. Buriuotojai varžysis Blokart monotipais trijose svorio kategorijose (lengvasvoriai, vidutinio svorio ir sunkiasvoriai). Apie dalyvavimą čempionate yra pranešusi Estijos Blokart komanda, buriuotojai iš Olandijos. Per Baltijos šalių Blokart vėjaračių čempionatą paraleliai vyks Neringos miesto gimtadienio šventės renginiai.

Vardinė paraiška į čempionatą

ČEMPIONATO NUOSTATAI

1. DALYVIAI
Čempionate kviečiami dalyvauti visi Lietuvos, Latvijos, Estijos ir kitų valstybių buriuotojai.
2. INVENTORIUS
Dalyviai rungtyniaus vienodos specifikacijos Blokart vėjaračiais (daugiau informacijos: www.blokart.lt). Čempionatui yra skirti 7 VšĮ „Irklakojis“ Blokart vėjaračiai su 3.0 ir 4.0 ir 5.5 kv. m. burėmis, kuriais pakaitomis galės rungtyniauti čempionato dalyviai, neturintys savo inventoriaus.
3. LAIKAS
Čempionatas vykdomas 2008 m. lapkričio 14-16 dienomis Neringos miesto gimtadienio proga.
4. VIETA
Kuršių nerija, Nidos aerodromas.
Čempionato startas Nidoje lapkričio 15 d. 11.45 val.
5. ČEMPIONATO ORGANIZATORIAI
Čempionatą organizuoja ir vykdo VšĮ „Irklakojis“ bei jo patvirtintas lenktynių komitetas.

6. ČEMPIONATO PROGRAMA

Lapkričio 14 d. (penktadienis):
11.00 - Saulėlydis Press, sponsorių ir demo sesija.
11.00 - Saulėlydis Registracija

Lapkričio 15 d. (šeštadienis):
10.00 - 11.30 Registracija
11.30 - lenktynių komiteto ir vairininkų pasitarimas.
11.45 - čempionato varžybų startas.
18.00 – čempionato vakarėlis

Lapkričio 16 d. (sekmadienis):
10.00 – lenktynių komiteto ir vairininkų pasitarimas.
10.15 – finalinių varžybų startas
15.00 – finalinių varžybų pabaiga, apdovanojimai.

7. ČEMPIONATO FORMA
7.1 Vairininkai varžosi trijose svorio kategorijose: lengvasvorių (iki 65 kg), vidutinio svorio (65-90 kg) ir sunkiasvorių (90+ kg).
7.2 Atrankinės varžybos skirtos finalinių varžybų dalyviams išaiškinti:
7.2.1 kiekviena svorio kategorija skirstoma į grupes, daugiausiai po 7 dalyvius;
7.2.2 kiekvienoje grupėje vykdomi 3 maždaug 10 min. trukmės važiavimai;
7.2.3 blogiausias kiekvieno dalyvio važiavimo rezultatas yra atmetamas;
7.2.4 Į atitinkamos svorio kategorijas kitos dienos finalines varžybas patenka 7 dalyviai, užėmę aukščiausias vietas savo grupėse. Esant lygybei pagal pozicijas, į finalinį etapą patenka mažiau laiko distancijoje užtrukęs vairininkas.
7.3 Finalinės varžybos skirtos čempionato nugalėtojams nustatyti:
7.3.1 kiekvienoje svorio kategorijoje vykdomi 4 maždaug 15 min. trukmės važiavimai;
7.3.2 blogiausias kiekvieno dalyvio važiavimo rezultatas yra atmetamas;
8. NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS
8.1 Nugalėtojai išaiškinami kiekvienoje svorio kategorijoje pagal surinktą taškų sumą finalinių varžybų metu. Savo svorio kategorijoje užėmę I – III vietas vairininkai apdovanojami diplomais ir vertingais prizais.
6.3 Atskiros organizacijos gali įsteigti papildomus prizus. Prizai ir jų nuostatai lenktynių komitetui pateikiami iki čempionato atidarymo.
9. PARAIŠKOS
9.1 Vardinės paraiškos į Atvirą Baltijos Blokart čempionatą yra siunčiamos elektroniniu paštu info@irklakojis.lt organizaciniam komitetui iki 2008 m. lapkričio 10 d:

Vardas, Pavardė, Amžius, Svorio kategorija (lengvasvoris (iki 65 kg), vidutinio svorio (65-90 kg), sunkiasvoris (90+ kg), E-mail, Mob.tel., Blokart nuoma [Taip/Ne]

9.2 Už pateiktus melagingus duomenis vardinėje paraiškoje, organizacinis komitetas pasilieka sau teisę diskvalifikuoti tokius duomenis pateikusį vairininką.
9.3 Starto mokestis – 30 Lt kiekvienam vairininkui.
9.4 Blokart vėjaračio nuomos mokestis programoje numatytoms treniruotėms ir visiems startams – 70 Lt kiekvienam vairininkui, neturinčiam savo inventoriaus.


2008-07-20
Buriavimas Blokart vėjaračiais Nidos aerodrome per VOX TV!

Žemiau pateikiama Vokietijos televizijos kanalo VOX TV kelionių laidos "Volkenlos" videosiužeto apie Lietuvą ištrauka apie tai, kaip dvi vokietaitės pirmąkart buriuoja Blokart vėjaračiais Nidos aerodrome. Žiūrėti video per Youtube


2008-06-11
Pasaulio Blokart čempionatas

Liko 108 dienos iki pirmojo Pasaulio Blokart čempionato! Didžiausias pasaulyje Blokart renginys, kuriame žada dalyvauti bent 150 geriausių Blokart vairininkų, įvyks N. Zelandijoje, Papamoa "Blokart rojaus" trasoje. Registracija dar vyksta! Viskas ko reikia, kad šiame renginyje sudalyvautų lietuviai - sponsorius!Daugiau apie pasaulio čempionatą skaitykite Blokart Lietuva Blog'e


2008-05-06
Sugrįžimas iš "Blokart'ų rojaus"

Lietuvos blokarter'ių komanda jau Lietuvoje. Iš Danijos grįžome tikrai ne tuščiomis: parvežti net 4 diplomai. Atvirame Danijos Blokart čempionate buvo rungtyniaujama penkiose svorio kategorijose. Goštautas Varškevičius užėmė 2-ąją vietą vaikų pogrupyje, Rytis Slatkevičius ir Algis Varškevičius – 2-ąją ir 3-iąją vietas lengvasvorių pogrupyje, o Matas Mizgiris – 3-iąją vietą vidutinio svorio pogrupyje. Daugiau apie kelionę skaitykite Blokart Lietuva Blog'e: http://www.blokart-lietuva.blogspot.com

Žiūrėti Youtube video
Fotonuotraukų galerija


2008-04-23
5,5 kv.m. Blokart burės jau Blokart buriavimo mokykloje!

Balandžio 25 d. buvo gauta nauja siunta, kuri Blokart buriavimo mokyklos inventoriaus galingumą padidino 37,5%! Apie tai skaitykite Blokart Lietuva Blog'e: http://www.blokart-lietuva.blogspot.com

Jei norite paburiuoti su naujosiomis burėmis - skambinkite dabar! Tel. 8 618 81957


2008-03-30
Kelionė į Danish Blokart Open 2008

Gegužės 3-4 d. Romo saloje, Danijoje vyks išskirtinė Blokart fiesta „Danish Open 2008“. Bus distancijos, Blokart freestyle‘o varžybos. Tikimasi, kad dalyvaus 30-60 blokart vėjaračių.

Romo sala yra vadinama Blokart rojumi Europoje, kadangi atoslūgio metu atsiveria apie 4 km ilgio į jūrą ir 4 km pločio kieto it asfaltas smėlio!

Foto iš praeitų metų: žiūrėti

Taigi visus kviečiame rimtai pagalvoti ir prisijungti prie šios kelionės, juolab, kad Romo sala yra tik 170 km nuo Klaipėdos!!! [keliantis keltu į Kyli, aišku].
Apytikslė kaina dalyviui – 700-950 Lt (blokart nuoma, kelto išlaidos, automobilis). Kainos rėmai priklauso nuo pasirinkto kelto varianto (pigiausia sėdima vieta, brangiausia – keturvietė kajutė su langu).
Kelionė pritaikyta prie šventinių dienų: planuojamas išvykimas trečiadienį 19 val. grįžimas - antradienį 12 val. (su keltu).
Liko paskutinė laisva vieta! Skambinkite tel. 8 618 81957


2008-02-27
Atviras Lietuvos/Europos Ice-Blokart čempionatas

Vasario 23-24 dienomis įvyko Atviras Lietuvos Ice-Blokart ledrogių čempionatas. Tai buvo pirmosios oficialios Ice-Blokart ledrogių varžybos ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Dėl neįprastai šiltos žiemos Kuršių mariose ledo neliko, tad čempionatas surengtas Trakuse, ant Galvės ežero. 17 Ice-Blokart vairininkų (6 britai, 4 olandai, 3 estai ir 4 lietuviai) varžėsi dviejose svorio kategorijose. Lengvasvorių kategorijoje dalyvavo 11 vairininkų, kurie buvo suskirstyti į 2 pogrupius iš kurių po 4 važiavimų į antros dienos finalinius startus pateko po 3 geriausiuosius.

Oro sąlygos buriavimui buvo beveik idealios, neskaitant lietaus. Pirmąją dieną teko kovoti su 10-14 m/s gūsiais, o antrąją čempionato dieną dalyviai demonstravo savo sugebėjimus prie minimalaus vėjo (4-6 m/s). Ledo kokybė puiki, storis - 15-20 cm.

Čempionatą užbaigė apdovanojimų ceremonija ir palinkėjimas kitais metais surengti pirmąjį Europos arba Pasaulio Ice-Blokart ledrogių čempionatą.

Atviro Lietuvos Ice-Blokart čempionato prizininkais tapo:

Lengvasvorių kategorija (<85 kg, 5 startai)

1. Matas Mizgiris (Lietuva) 7 tšk.
2. Justin Heap (D. Britanija) 8 tšk.
3. Antanas Golubovskis (Lietuva) 10 tšk.

Sunkiasvorių kategorija (>85 kg, 8 startai)

1. Orm Valtson (Estija) 2 tšk.
2. Joost Reisch (Olandija) 10 tšk.
3. Frank van Wijk (Olandija) 26 tšk.

Žiūrėti visus rezultatus

Detailed results (EN)

Naujos fotografijos

Fotografijų albumas

DELFI video apie čempionatą

NAUJAS YouTube video


Straipsnis apie čempionatą North West England blokarterių puslapyje


2008-02-24
Atviras LR Ice-Blokart čempionatas 2008-02-23, 24 d.

Čempionatas dėl neįprastai šiltos žiemos įvyko ne Nidoje, o Trakuose ant Galvės ežero ledo. Šeštadienį dalyviai kovojo su 10-14 m/s gūsiais, o antrąją dieną demonstravo buriavimo subtilybes prie minimalaus vėjo.

Naujienlaiškis (EN) Nr.1

Užsiregistravę į čempionatą dalyviai:
Anglai - 7
Olandai - 4
Estai - 2
Lietuviai - 7
Laisvos vietos - 22

Varžybų nuostatai (PDF)
Buriavimo taisyklės (PDF)
Paraiškos blankas (DOC)2008-01-21
LR ledo jachtų taurės varžybų rezultatai

2008-01-19 ir 20 d. Šiauliuose, ant Rėkyvos ežero ledo vyko LR ledo jachtų taurės varžybos. Dalyvavo ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos sportininkai. Šalia DN ir DN-Opti pirmąkart oficialiose varžybose taip pat startavo 5 Blokart ledrogės atskiroje Blokart klasėje. Dėl oro sąlygų šeštadienį varžybos nevyko, o sekmadienį buvo duoti 2 startai.
Galutiniai varžybų rezultatai (skliausteliuose pirmojo ir antrojo plaukimo rezultatas):
1. Matas Mizgiris (Neringa) (1, 1) 0 tšk.
2. Vilius Tamkvaitis (Klaipėda) (2, 2) 4 tšk.
3. Edgaras Ragauskas (Klaipėda) (3, 4) 7 tšk.
4. Antanas Golubovskis (Neringa) (5, 3) 8 tšk.
5. Povilas Klusas (Klaipėda) (4, DNF)


2007-12-22
2008-02-23 ir 24 d. LR Ice-Blokart čempionatas Nidoje ant Kuršmarių ledo

Sveikiname su Šv. Kalėdomis ir artėjačiais Naujausiais metais! Ta proga malonu pranešti, kad š.m. Vasario paskutinį savaitgalį Nidoje vyks LR Ice-Blokart čempionatas ant Kuršmarių ledo. Tą savaitgalį Nidoje taip pat vyks: burlentinių ledrogių, snowboard kite'ingo, poledinės žūklės ir žuvies gaminimo varžybos. Uosto teritorijoje veiks muzikinė čiuožykla, šeštadienio vakarą Jūsų dėmesiui - koncertas.


2007-11-29
Kelias į žvaigždes 3 dalyviai mokėsi buriuoti Blokart vėjaračiais

Na štai, Blokart vėjaračius jau išbandė ir LNK projekto "Kelias į žvaigždes" dalyviai.
Buvo nemažai vėjo (SW 8 m/s), apie 2 laipsnius C ir šlapdriba - ne pats ideliausias oras mokytis buriuoti. Jaunuoliai(-ės) tokiomis oro sąlygomis blokartuose pratempė tik 0,5 val. Geriausiai sekėsi Audriui, kuris net 2 kartus padarė "overkilį", lietuviškai - apsivertė. Operatoriui, matyt buvo šalta, todėl jis pafilmavo tik pirmąsias 15 min. mokymosi proceso. Tačiau apskritai, tai geras pavyzdys kaip nieko nemokantieji per minimalų laiką išmoksta buriuoti ir patiria pirmąjį gyvenime buriavimo malonumą.

2006-11-26 d. laidos video žiūrėkite čia


2007-11-24
Pirmojo LR buriavimo sausumoje Blokart čempionato rezultatai, foto ir video  medžiaga

Rezultatai: finaliniai rezultatai , detalūs rezultatai

Fotonuotraukos: foto albumas

Videoklipas: youtube.com  


2007-11-22
2007 m. Blokart International informacinis biuletenis
Atsisiųsti PDF


2007-11-20
Pirmasis Lietuvos buriavimo sausumoje čempionatas įvyko!

Nors savaitgalio prognozės buvo labai niūrios ir nevėjuotos, laimei jos nepasitvirtino ir 20 dalyvių, tarp jų du olandai ir du estai, startavo visose trijose svorio kategorijose.

Per atidarymo ceremoniją pakilus lietuviškai trispalvei, Nidos aerodrome pūtė tik 3 m/s stiprumo vakaris. Buvo duotas startas lengvasvoriams trumpoje distancijoje. Po antro lengvasvorių kategorijos starto vakarų krypties vėjas pastiprėjo iki 4 m/s ir lengvasvoriai net porą kartų pademonstravo važiavimą ant dviejų ratų.

Sunkiasvorių ir vidutinio svorio kategorijoms startai buvo atidėti iki 14 val. Popietę vėjas pakilo iki 5 m/s. Sunkiasvoriai (90+ kg) startavo nelengvai, nes jiems tai apatinė vėjo riba. Pirmuose dviejuose startuose penkeriukei vis prireikdavo rankomis pasukti savo blokart vėjaračių ratus, kad neprarastų greičio ir burė nugalėtų trinties jėgas. Du estų vėjaračiai prie minimalaus vėjo riedėjo ženkliai lengviau nei lietuviškieji, matyt, dėl specialaus ratų/guolių paruošimo varžyboms. Tačiau paskutiniame dienos užvažiavime, vėjui pakilus iki 6 m/s sunkiasvoriai užgulė šotus ir mėgavosi šimtaprocentiniu buriavimu, kuris aiškiai parodė lyderius tarp buriuotojų.

Vidutinio svorio kategorijoje, dviejuose pogrupiuose varžėsi 10 dalyvių dėl 3 geriausiųjų kiekvieno pogrupio dalyvių patekimo į finalines varžybas sekmadienį.

Šeštadienio vakare visi susirinko į restoraną „Nidus" dienos video peržiūrai ir rezultatų paskelbimui. Nors ir dėl šio čempionato ypatumų strigo rezultatų skaičiavimo kompiuterinė programa (Europoje kiekvienas varžosi su savu blokart vėjaračiu), čempionato lenktynių komisijos pirmininkas Tom Maas po valandėlės ją privertė išduoti kas yra kas ir paskelbti rezultatus.

Sekmadienio prognozės žadėjo 6 m/s pietų krypties vėją, kas ir pasitvirtino. Lengvasvoriai su 4 kv. m. burėmis skraidė kaip kregždės, o kai kuriems sunkiai sekėsi tramdyti vėją ir važiuoti visais trimis ratais. Po dviejų startų prie starto linijos išsirikiavo sunkiasvoriai. Su vėjo duobėmis distancijoje jie užbaigė savo pasirodymą ir perleido blokart vėjaračius geriausiajai vidutinio svorio kategorijos šešeriukei. Keturiuose užvažiavimuose iš eilės vėl virė buriuotojiškos aistros, netrūko frystailinių elementų imant ženklus dideliu greičiu.
14 val. nuskambėjo Neringos miesto vicemero Arūno Burkšo čempionato dalyvių pasveikinimas, po kurio geriausieji iš geriausiųjų buvo apdovanoti diplomais, medaliais bei rėmėjų įsteigtais vertingais prizais.

Pirmojo atviro LR buriavimo sausumoje blokart čempionato prizininkais tapo:

LENGVASVORIŲ KATEGORIJA
1. Dominykas Žičkus (54,0 kg)
2. Armandas Kožemečenko (44,8 kg)
3. Povilas Baškys (44,7 kg)

VIDUTINIO SVORIO KATEGORIJA
1. Antanas Golubovskis (72,6 kg)
2. Vilius Bestauskas (85,3 kg)
3. Benas Radzevičius (67,2 kg)

SUNKIASVOIŲ KATEGORIJA
1. Raul Nappa (100,0 kg) (Estija)
2. Marius Ambrulaitis (94,0 kg)
3. Orm Valtson (116,0 kg) (Estija)


2007-11-16

Čempionato atidarymo ceremonija prasideda 2007-11-17, šeštadienį 11.00 val. Nidos aerodrome! Maloniai kviečiame visus!
Vėjo! Vėjo! Vėjo!


2007-11-12

Čempionato informacinis pranešimas Nr.1 (PDF)  


2007-11-09

Nuolaidos čempionato dalyviams:
Viešbutyje "Linėja" dvivietis kambarys tik 80 Lt!!!
-20% kambariams viešbutyje "Jūratė"
-20% "Nidus" kavinės/restorano meniu
-10% restorano "Nidos Seklyčia" meniu
-20% baro "Kapitonas Morganas" meniu

Šeštadienį, lapkričio 17 d. po atrankinių Blokart čempionato varžybų apie 18 val. renkamės Nidus kavinėje/restorane, esančiame Nidus viešbutyje (www.nidus.lt) atrankinių varžybų rezultatų paskelbimui, video ir foto peržiūrai.

Jūsų lauks nemokamas puodelis kavos bei galimybė pasinaudoti 20% nuolaida nuo visos kavinės/restorano meniu!

Toliau pagal programą - 21 val. Metal on Metal vakarėlis prieplaukoje.

Čempionate apie savo dalyvavimą patvirtino 2 Estonian blokart team nariai, bei 3 Olandijos Blokart atstovai.
Olandas Tom Maas paskirtas čempionato teisėjų komisijos pirmininku.

Buriavimo taisyklės (.doc)
Čempionato nuostatai (.doc)
Vardinė paraiška (.doc)


2007-10-12
LIETUVOS BURIAVIMO SAUSUMOJE BLOKART VĖJARAČIAIS ČEMPIONATASblokart mokykla buriavimas

Info in english  

Maloniai kviečiame dalyvauti pirmąjame Lietuvos buriavimo sausumoje Blokart vėjaračiais čempionate. Šis renginys yra skiriamas buriavimo sausumoje populiarinimui ir vyks 2007 m. lapkričio 17-18 dienomis Nidoje, Neringos miesto gimtadienio metu.

Tą patį savaitgalį Neringos miestas planuoja ir daugiau renginių: stalo žaidimų turnyrai, lotynų muzikos ir šokių grupė „El Quadro", vakarėlis su „Metal on metal" ir kt.

Blokart treniruotės Kaune, Klaipėdoje, Nidoje. Užsiregistravusiems į čempionatą dalyviams suteikiama 50% nuolaida Blokart vėjaračio nuomai (30 Lt/val.) treniruojantis 2 val.
Kaune treniruotės vyks Aleksoto aerodrome.
Klaipėdoje treniruosimės kruizinių laivų terminalo aikštelėje arba Melnragės paplūdimyje.
Skambinti telefonu: 8-618-81957.

Parsisiųsti Neringos miesto šventės renginių programą

Norintieji dalyvauti Lietuvos buriavimo sausumoje Blokart vėjaračiais čempionate prašome siųsti savo vardines paraiškas el. paštu: info@irklakojis.lt.

 


2007-11-06
NAUJAS BLOKART 2008 MODELIS

Blokart vėjaračiai atšventė septintąjį savo gimtadienį. Per tą laiką nuolatinių bandymų ir tobulinimų dėka iškovoti pasaulinio lygio dizaino apdovanojimai, suburtas solidus tarptautinis entuziastų ir lenktynininkų tinklas. Dabar yra pristatomas naujas modelis - 2008 metų Blokart vėjaratis turės tobulesnę važiuoklę, burę ir lagaminą. Daugiau...
Gamintojo pranešimas PDF formatu

 

2007-05-15
blokart važiuoti pajūryje yra labai smaguNauja pramoga Lietuvoje - buriavimas sausumoje! 

VšĮ "Irklakojis" pristato naują pramogą Lietuvoje - buriavimą sausumoje "Blokart" vėjaračiais. Išbandykite ir įsitikinkite, kad buriuoti dar niekada nebuvo taip lengva! Pažadame, kad nieko nemokėdami, per 15 min. išmoksite pasikinkyti vėją ir galėsite savarankiškai važiuoti triračiu buriniu "Blokart"!

 

su Blokart galima lenktyniauti! 
Varžykitės su kitais, kadangi "Blokart" vėjaračiai visame pasaulyje yra vienodi! Važiavimas vėjaračiais - tai saugi pramoga visai šeimai: nuo mažiausiųjų iki vyriausiųjų. Galima užsisakyti instruktoriaus pamoką arba buriuoti savarankiškai.
Blokart transformuojasi į ledroges

 

Specialios pačiūžos užsideda be varžtų ir "Blokart" vėjaratis virsta tikriausiomis ledrogėmis, kurios puikiai slysta ledu! Taigi, atėjus žiemai, tereikia persiauti į "žieminius batus" ir Jūs su savo vėjaračiu galite draugauti ištisus metus.

 
Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline.
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957