Blokart DUK

 
 
Blokart logo
 

pajuryje dviese su blokartuAr Blokart vėjaračiai yra saugūs?

Blokartai buvo kuriami svarbiausiu prioritetu pasirinkus saugumą. Tuo būdu šiame sporte itin reti incidentai, net pardavus virš 40.000 Blokart vėjaračių. Kiekviename Blokarte yra įmontuotas saugos diržas ir kojų diržai. Blokart International rekomenduoja visada dėvėti šalmą, pirštines, patvarius batus ir akinius. Apsilankykite Blokartų parduotuvėje ir pamatykite viską patys.

Ar reikia ką nors išmanyti apie buriavimą?

Viskas, ką reikia žinoti - ar vėjas pučia ar ne. Penkerių metų vaikai buriavimą blokartu įsisavindavo per 5-10 min. Vartotojo žinyne yra patarimų ką galima išspausti iš vėjo, taigi tikrai galėsite siekti pasaulio Blokart čempiono vardo!

Kaip greitai galima išmokti valdyti Blokartą?
Buriuoti blokartu išmokstama lengvai ir greitai. Jeigu tu gali valdyti savo rankas, tai gali buriuoti Blokartu. Paprasčiausiai reikia įlipti, prisisegti, viena ranka laikyti vairą, o kita ranka pritrauti šotą (virvę). Visi Blokartai turi vartotojo vadovą ir video instruktažą. Nepraeis nei valanda ir važiuosite išsišiepę iki ausų!

Ar reikia Blokart vėjaratį modifikuoti skirtingiems žmonėms?
Ne, Blokart šūkis yra - „vienas dydis tinka visiems!" Ar tu aukštas, ar žemas, smulkus ar stambus Blokartas suprojektuotas, kad tiktų kiekvienam. Labai aukštiems savininkams mes netgi turime pakojus, kurie leidžia ištiesti ilgas kojas. Apsilankykite Blokartų prieduose ir pamatysite mūsų pakojus!

Ar buriavimas Blokartu reikalauja daug jėgų ir ištvermės?
Buriavimas Blokartu yra labai paprastas ir prieinamas visiems. Viena ranka valdo vairą, kuris yra jautrus ir paklusnus, tuo tarpu kita ranka laiko šotą (burės virvę).

Ar galima lenktyniauti su kitais?
Be abejo! Blokartas yra sukurtas lenktynėms. Dėl paprasto surinkimo ir valdymo kiekvienas šiek tiek pasipraktikavęs gali tapti čempionu! (tikriausiai..)

Ką reiškia „vienoda konstrukcija"?
Vienoda konstrukcija reiškia tai, kad kiekvienas gauna identiškai tokį patį aukštos kokybės Blokartą. Tai pat tai reiškia, jog Blokartų varžybose ši jų savybė yra svarbi - visų Blokartai yra lygūs. Jeigu Jūs pralaimite, tai negalite verkšlenti, kad kažkas kitas turėjo geresnę įrangą.

Kas nutinka kai nėra vėjo?
Jūs turite tris galimybes:
1. pykti;
2. blizginti savo Blokartą;
3. eiti žaisti krepšinį.

Ar patogu nešiotis Blokartą?
Sverdami tik 27 kg ir tilpdami į įprasto dydžio specialų lagaminą Blokartai gali lengvai keliauti į bet kurį pasaulio kampelį. Prie Blokart lagamino prisitvirtina ratai - ir Jūsų Blokartas klusniai rieda paskui.

Iš kokių medžiagų padaryta važiuoklė?
Visi Blokartai yra gaminami iš didelio atsparumo plieno arba iš nerūdijančio plieno. Didelio atsparumo plieno važiuoklė yra cinkuota ir padengta milteliniais dažais, kas sukuria efektyvią apsaugą nuo korozijos. Nerūdijančio plieno važiuoklė yra sukurta iš 100 proc. nerūdijančio plieno ir yra iš esmės apsaugota nuo rūdžių.
Aliuminis nebuvo naudojamas dėl šių priežasčių:
- jūrinėje aplinkoje aliuminis oksiduojasi
- nėra toks tvirtas kaip didelio atsparumo plienas, bei lengvai įgauna nuovargį
- važiuoklė būtų padaryta iš didesnio skersmens vamzdelių, kas sumažintų estetiškumą ir nešiojimosi patogumą.

Iš kokių medžiagų padarytas stiebas?
Stiebas yra daromas iš stiklopluošto ir yra sudedamas iš keturių dalių. Tai sąlygoja stiebo lankstumą, jo galimybę absorbuoti stiprius vėjo gūsius. Visa tai užtikrina geresnį Blokarto stovumą ir sumažina jo apsivertimo tikimybę. Jeigu Jūs vis dėlto apsiversite, tai daugumoje atvejų stiebas absorbuos smūgį nelūždamas. Net ir lūžus stiebui, dažniausiai užteks pakeisti tik vieną jo dalį.

Iš kokių medžiagų padarytos ašys?
Blokarto ašys yra padarytos iš stiklopluošto. Ši medžiaga suteikia ašims lankstumo ir dirba kaip natūrali amortizacija. Anglies pluoštas yra per daug trapus, kad galėtų būti panaudotas.

Kokio tipo guoliai naudojami Blokartuose?
Apvalūs... Jeigu rimtai, visuose Blokartuose yra montuojami sutepti nerūdijančio plieno guoliai. Jie puikiai tarnaus Jums visomis sąlygomis, jeigu dažnai juos sutepsite guolių tepalu.

Koks didžiausias leistinas svoris?
Oficialiai Blokartas yra skirtas iki 120 kg vairininko svoriui, taigi stenkitės iškart visi nesušokti.

Ar galiu su savo Blokartu važiuoti greičiau?
Užfiksuotas Blokart greičio rekordas - virš 90 kilometrų per valandą. Jeigu norite važiuoti greičiau, pasitikrinkite ar galioja Jūsų gyvybės draudimas ir išsiruoškite pasivažinėti per uraganą.

Ar galimas burės dydžio pasirinkimas?
Blokartai gaminami su 3,0 kv.m. standartine bure. Stipriems vėjams siūlome 2,0 kv.m. STORM, o silpniems vėjams - 4,0 kv.m. LITE bures.

Ar reikalinga kokia nors priežiūra mano Blokartui?
Kadangi Blokartai yra aukštos kokybės produktai, tai jie reikalauja labai mažai priežiūros. Po intensyvesnio naudojimosi nuplaukite ir sutepkite savo Blokartą - ir neturėsite jokių problemų.

Kaip man surinkti Blokartą?
Kiekvienas Blokartas turi vartotojo žinyną ir video instruktažą. Pirmąkart surinkę, kitus kartus rinksite savo Blokartą užsimerkę. Blokarto surinkimo rekordas - 2 min. 15 sek.

Aš sulaužiau savo Blokartą, ką man daryti?
Pamirškite savo nuoskaudą ir skambinkite mums - mes parūpinsime Jums bet kurią atsarginę dalį.

Ar Blokartai turi garantiją?
Visi Blokartai turi 12 mėn. garantiją gamykliniams defektams. Savo diskretiškumo ribose nuspręsime remontuoti ar pakeisti bet kurią mūsų manymu defektuotą detalę.

Ar Blokartai turi teisinę apsaugą?
Gal Jūs juokaujate?! Ši naujoviška koncepcija yra apsaugota visais įmanomais teisiniais būdais... patentai, prekiniai ženklai, autorinės teisės ir t.t.

Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline.
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957