Apie Blokart vėjaračius

:: Blokart nuoma :: Buriavimo sausumoje čempionatas :: Apie Blokart vėjaračius :: Kur buriuoti? :: Buriavimo pamoka :: Greičio rekordai :: Blokart DUK ::
 
 
blokart logotipas

 

blokart saugi pramogaBlokart vėjaračiai - tai saugi aktyvaus poilsio pramoga kiekvienam!

Blokart vėjaračiai puikiai tinka pramogai bei rimtoms varžyboms. Unikali jų konstrukcija užtikrina maksimalų pramogos saugumą. Važiuoti gali kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, ūgio ar lyties. Nedideli ir ypatingai manevringi Blokart vėjaračiai gali būti naudojami beveik bet kur – paplūdimiuose, mašinų stovėjimo aikštelėse, teniso kortuose ir netgi ant ledo!


  

 

Greitas surinkimas
Blokart vėjaratis yra surenkamas per 5 minutes be varžtų ir be jokių papildomų įrankių.

 Patogu nešioti ir sandėliuoti
Blokartas susideda į 1,2 x 0,7 x 0,2 m. dydžio lagaminą, sveria tik 27 kg, telpa į bet kurio automobilio bagažinę. Į lagaminą įsistato Blokarto ratai, kad galėtumėte patogiai keliauti ilgesnes distancijas, laisvai jaustis aerouostuose. Namuose Blokartas telpa po lova.

 Visai šeimai
Blokartai yra valdomi tik rankomis, tad juo gali važiuoti tiek vaikai, tiek suaugusieji be jokio papildomo reguliavimo.

Neįgaliesiems
Blokart vėjaračiai puikiai tinka žmonėms, kurie nevaldo kūno žemiau juosmens, nes suteikia galimybę greitai judėti bei lygiaverčiai su visais varžytis.

 Greeeeeitas!

Blokartas prie silpno vėjo riedės palengva, tačiau pučiant stipriems vėjams gali išvystyti iki 90 km per valandą greitį!

Naudojamas praktiškai bet kur

Viskas ko reikia važiavimui Blokartu – tai vėjas ir kietas paviršius (stovėjimo aikštelė, pieva, suplautas paplūdimys, arba ledas).

Labai kokybiškas

Tris metus trukęs Blokart vėjaračio kūrimas baigėsi puikiai apgalvoto dizaino, iš aukščiausios kokybės medžiagų surinkto ir visame pasaulyje išpopuliarėjusio produkto, „Blokart“ atsiradimu.


Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline.
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957