Naujasis Blokart 2008

:: Blokart vėjaračiai :: Blokart priedai :: Catalyst katamaranas :: Akcijos / ex-demo ::
 
 
 
VšĮ "Irklakojis" - oficialus Blokart atstovas Lietuvoje

2009-01-01 Blokart kainoraštis

 
NAUJIENA!

Blokart vėjaračiai atšventė septintąjį savo gimtadienį. Per tą laiką nuolatinių bandymų ir tobulinimų dėka iškovoti pasaulinio lygio dizaino apdovanojimai, suburtas solidus tarptautinis entuziastų ir lenktynininkų tinklas. Dabar yra pristatomas naujas modelis - 2008 metų Blokart Sport ir Pro vėjaračiai turės tobulesnę važiuoklę, burę ir lagaminą.
Gamintojo pranešimas PDF formatu

BLOKART 2008 SPORT IR PRO MODELIAMS ATLIKTI PAKEITIMAI:

blokart bureBURĖ
Pakeista medžiaga: galinė škatorina (iš skrimo į monofilmą); apatinė škatorina (iš skrimo į dakroną) tuo būdu burė mažiau tepasi bei geriau laiko formą, neprarandant atsparumo.
Lačių įtempimas: sukurta nauja labai paprasta ir greita lačių įtempimo sistema.
blokart sedyneSĖDYNĖ

Pakeista medžiaga: naujoji sėdynės medžiaga yra atspindinčio pilkos spalvos, taigi neįkaista palikta ant saulės taip kaip dabartinė juodoji sėdynė. Sėdynės medžiaga nebesiuvama, o suvirinama šaltuoju būdu.

lagaminas blokartLAGAMINAS
Pakeista medžiaga: naujasis lagaminas gaminamas iš pilkos stipresnės medžiagos, kad būtų atsparesnis. Naujasis lagaminas bus patogesnis nešiotis, nes turės diržą nešiojimui ant pečių ir ergonominę traukimo rankeną. 
sagtis blokartSAUGOS DIRŽAS
Naujasis blokart vėjaračio saugos diržas yra aviacinio tipo ir labai paprasto naudojimo. Nerudijančio plieno sagties elementai užtikrina ilgalaikį ir patikimą jos darbą. 
vaziuokle blokartVAŽIUOKLĖ
Sėdynės priekis yra pastumtas pirmyn, užtikrinant didesnį važiuoklės atsparumą bei didesnį komfortą aukštiems žmonėms. Galinės sėdynės spaustukai pakeisti į spyruoklinę-kaištinę sistemą, kuri dar labiau sutrumpins vėjaračio surinkimo ir išrinkimo laiką. 
asis blokartAŠIŲ GALAI
Blokart 2008 yra su 17 mm ašių galais, senieji 15 mm ašių galai bus prieinami kaip atsarginės detalės. 17mm ašių galai yra žymiai tvirtesni. 
PRIEKINĖ ŠAKĖblokart sake
Ši priekinė šakė yra didžiulis žingsnis pirmyn, tiek funkcionalumo, tiek estetiškumo atžvilgiu. Neseniai pasirodę diskiniai stabdžiai tiks ant visų naujųjų priekinių šakių. Kitas didelis pliusas - eksploatacijos ir atsarginių dalių keitimo klausimas - sulenkus ar sulaužius šakę, tereiks pakeisti sulenktą arba sulaužytą jos dalį, o ne visą šakę, kaip iki šiol. 
Sprendimas: Beterflai; dizainas: punkline.
Copyright Irklakojis, 2007-2016. Tel. +370 618 81 957